EROTİK GİYİM

EROTİK GİYİM

admin 5 ay önce

EROTİK GİYİM

Cinsellik denince aklımıza ilk gelen seks yapmak, ilgi çekmek, arzulamak geliyor. Yalnız cinsel hayatın değişmez taşı bayandır. Bayanın erotik giyim mağazalarından kendine uygun bir elbise almasıyla partnerine güzel bir gece sunacağının resmidir. Kadınlar vücutlarının baştan çıkaran özelliklerinin tamamını bu elbiselerle belli ederek karşısındaki erkekleri etkilerler. Peki erotik giyim ne demektir diyenlere anlatalım. Kadının dış elbisesinin içine giymiş olduğu cinsel fantezi ürünlerinin hepsine erotik giyim denilmektedir. Bu ürünlerin bir kısmına bu yazımızda değineceğiz. Kadınlar erotik görünmek için Göğüsleri belli eden dantelli sütyenler tercih ederler. Önünden sıkılarak memelerin daha dolgun olduğu kanaatini veren bu sütyenler her renkte olup erkeğinin gözlerini çeker.

Cinsel yaşamın değişmezi olan bayan gecelikleri de fantezi tarzında karşımıza çıkıyor. Genelde siyah tül ile vücudu saran memeleri ve hassas bölgeyi açıkta bırakan yapısıyla erkekleri azdıran ve kendine çeken bu kıyafetlerin haricinde vücut çorapları ve mini etek tarzı erkeğin dikkatini çeken ürünler tanga çeşitleri ile hassas bölgenin tamamının açık bırakılarak rahat uyarılmalardan sonra cinsel birliktelik sırasında rahat çıkarılması ve bayanların çok tercih ettiği siyah deri sütyen ve külot , ipli takımlar arkadan yanaşılması gereken durumda arkadan açık ürünler ve korseler yanında bustiyerler kullanılmakta olup kadınların eşlerine yakın oldukları zamanda utanmadan veya çekinmeden kullanacaklar ürünlerdir.

EROTİK GİYİM

Cinsel yaşamın en önemli taşı kadınlardır. Buna göre cinsel hayatımızdaki insanı zevke getiren duygulardan olan şehvet ve zevk alma duyularını artırmaya yönelik elbise tasarımları kadın giysileri üzerinden devam etmektedir. Erotik giyim de kostümlerinde cinsel hayatta çok önemli rolü bulunuyor. Bazen bayanlar fantezi yapmak için bu erotik olan ürünlerden tercih ederek korsan tipi, , Yavru tavşan tipi, melek tipi, tahrik edici hemşire kostümleri bulunuyor. Tabi bu elbiseler eşliğinde yapılan cinsel ilişkiler çiftleri birbirine iyice kaynaştırırken hem erkeğin göz zevkine hem de kadının fantazilerine uygun bir davranış sergilemiş olurlar. Mutlu birliktelikler için cinsel hayatın çok güzel geçmesi için üzerimize erotik ve seks kokan bu elbiseleri giyen kadınlar kendisine bu lezzeti tattırırken eşini de düşünerek hareket etmiş oluyor.

Cinsel yaşamımızda eşimize göğsü açık ve tanga takımıyla birlikte birliktelik verebilirsiniz. Erotik giyimde aksesuarlarda çok önemli yer tutarken vücuda göre şekil alan şeffaf fantezi ürünleri de dikkat çekmektedir. Bayanların daha çok ürünle yer aldığı erotik elbiseler dünyasında nadirde olsa erkek ürünleri bulunuyor. Cinsel hayatın gerçeklerinden olan fantezi kurmak ve uygulamak için birçok sex shoplar da bu ürünler bulunmuyor. Vücudu boydan boya saran tül çoraplar ve hassas bölgeleri açıkta bırakarak eşine birliktelikte zorluk çıkarmadan seyir zevkini yaşatan bu ürünlerin ülkemizde kullanım alanları yavaşta olsa yayılmaktadır. Eşinizle farklı bir cinsel hayat için erotik ürünleri tercih edin.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.